Batıkent Yenibatı Mahallesi Tesisatçı 0312 9997969

Ankara Batıkent tesisatçı hizmetimiz bu bölgede bulunan bütün müşterilerimiz için ulaşılabilir durumdadır. Batıkent sıhhi tesisat için daha fazla arama yapmanıza gerek yok, çünkü Özdemir Tesisat ihtiyacınız olan profesyonel desteği vermek için burada. Batıkent ilçesinde bulunan birçok mahalleye tesisat hizmeti vermeye başladık. Bundan bir tanesi de Yenibatı Mahallesi’dir. Yenibatı Mahallesi tesisatçı araması yapan bütün müşteriler hizmetlerimizden faydalanabilir. Batıkent Yenibatı Mahallesi sıhhi tesisatçı hizmetlerimiz sayesinde artık tesisat işlemleriniz için daha fazla endişe etmenize gerek kalmaz. Tamir ve bakım hizmetlerinde sürdürdüğümüz profesyonel yaklaşım sayesinde müşteri memnuniyetimiz son derece yüksektir. Uyguladığımız teknikler de bu açıdan son derece gelişmiş teknolojilerle birlikte destekleniyor.

Batıkent Yenibatı Mahallesi Tesisatçı Seçimi

Tesisat işlemleri hem eviniz hem de cebiniz için oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Evde bulunan bir odada, banyoda, mutfakta, tuvalette ve peteği olan her odada tesisat işleminden bahsedebiliriz. Bu yüzden ev sahipleri ve kiracılar olarak tesisat işlemlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Örneğin:

Yapılacak yeni bir tesisat işleminde mutfak içerisinde kombi ve bulaşık makinesi tesisat düşünülmeden konumlandırabileceği için tesisat işlemlerinin bu araçların kullanılacağı yerlere göre bağlanması son derece kullanışlı olur.
Evlerde en önemli tesisat işlemleri aslında banyo ve tuvalet içinde yapılır. Buradaki tesisat döşemesi ve bakımı dikkatli ve düzgün bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü bu alanda kullanılabilen elektronik aletlerin, tesisatın bozulması durumunda su ile temas etmesi büyük sorunlar yaratabiliyor.
Bunun dışında su taşması gibi problemler de banyo ve tuvalet tesisatlarının düzgün bağlanmaması yüzünden sıklıkla görülebilir.
Tüm bu sebepler nedeniyle tesisat işlemleri için mutlaka Batıkent Yenibatı Mahallesi su tesisatçısı gibi profesyonel bir hizmet tercih edilmelidir.

Batıkent Yenibatı Mahallesi 7/24 Su Tesisatçısı ile Su Tesisatı Hizmetlerimiz

-Tüm su tesisat arıza, bakım, montaj ve tamirat
- Atık su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların açılması
- Su kaçağının bulunup tamir edilmesi
- Klozetlerde meydana gelen arızaların tamiri
- Musluk montajı ve onarımı
- Peteklerde meydana gelen arızaların giderilmesi
- Kombi ve petek bakımı, temizliği
- Doğalgaz tesisatı
- Hava tesisatı çekimi
- Klozet iç takım montajı
- Lavabo açma
- Donan su tesisatının açımı
- Komple kalorifer tesisat yenileme
“İBatıkent Yenibatı mahallesi ve Batıkentte size en yakın su tesisatçısı olarak, vermiş olduğumuz tüm tesisat hizmetleri ile alakalı bilgi ve destek almak için bize ulaşabilirsiniz.. “
BATIKENT TESİSAT SERVİSİ

Günün her saatinde en etkili tesisat hizmetleri için bizi arayın!

BATIKENT TESİSATÇI CEVAPLIYOR!

SU KAÇAĞI BULMA VE TAMİRATI İÇİN FİYAT ALABİLİR MİYİM?

Su kaçak tespiti ile ilgili fiyat dairelerde 250.00 TL dir. Müstakil evlerde ve iş yerlerinde taranacak alanın büyüklüğüne göre fiyat değişmektedir. Tespit sonrası tamirat için de ayrıca fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu fiyatlar 2021 yılı için geçerlidir.

BATIKENT YENİBATI MAHALLESİ SU TESİSATÇISI NERELERDE HİZMET SUNMAKTADIR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

TUVALET AÇMA İŞLERİNDE KIRIP DÖKME OLAYI OLUYOR MU?

Tuvalet, lavabo, klozet, banyo ve mutfak giderlerinin açılmasında tıkanıklık açma makinaları kullandığımız için kırıp dökme gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.

PRATİK KLOZET KURDURMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Alaturka tuvaletleri kırıp dökmeden özel klozet aparatı ile alafranga tuvaleti monte ediyoruz. Bu sistem özellikle geçici bedensel rahatsızlığı ve kiracılar için özel tasarlanmış patenti Baykan makina olan özel bir üründür.
Batıkent Tesisat işlerinde en mükemmel hizmeti sunmak için büyük çaba gösteriyoruz.