Batıkent Tesisatçı

BATIKENT SU TESİSATÇISI 0 312 999 79 69

Batıkent tesisatçı tüm ihtiyaçlarınız için en yakın tesisatçı ekipleri, firmamız farkıyla hemen yanınızda. 7 gün 24 saat su tesisat problemleriniz için ulaşabileceğiniz Batıkent tesisat ustası imkanıyla servis desteğimizden yararlanabilirsiniz. Su sızıntısı, çeşme arızaları, sıhhi tesisat dönüşümleri gibi işlemleriniz için her zaman gezici ekibimize ulaşabilirsiniz. Tesisat ustalarımızdan direkt uygun fiyat alarak sorunlarınızı giderebilirsiniz.
Su Kaçağı

Pratik Su Kaçağı Tespiti

Ankara’ da çok eski binalarda demir boru olarak adlandırabileceğimiz temiz su boruları kullanılmasından kaynaklanan kaçak sorunları sıklıkla olmaktadır..Bina yapım aşamasında kullanılan malzeme kalitesi, tesisatı döşeme tekniği ve zemin kaymaları da su kaçaklarına ya da tesisatınızın arızalanmasına sebep gösterilebilir.

Isıtma Tesisatı Kaçağı, Pis Su Sızıntıları, İçme Suyu Kaçakları
Tıkanıklık Açmak

Her Türlü Tıkanıklık Açma

Lavabo ve klozet tıkanıklıkları genellikle buralara farkında olmadan attığınız atıkların birikmesiyle meydana gelir. Kullanıcılar genellikle bu tıkanıklıkları kendi imkanlarıyla gidermeye çalışırlar. Çoğunlukla pompa yardımıyla açma gibi yöntemler kullanılır ama çoğunlukla kesin ve kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır.

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi Gideri, Lavabo, Evye, Logar,  Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tadilat Tamirat

Özel Tadilat Tamirat İşleri

Konut ve, işyerinizde, fabrika gibi sanayi tesislerinde mutfak, banyo, tuvalet, lavabo, wc klozet, kalorifer ısıtma tesisatları, her türlü pimaş yenisiyle değişim bakım onarım işlemleri.

Banyo, mutfak, wc tesisatı tadilat işleri