Şaşmaz Su Tesisatçısı 0 312 999 79 69

Başkent Ankara’nın en işlek sanayi bölgelerinden birisi Şaşmaz bölgesidir. Bu bölge içerisinde pek çok iş yeri ve atölye bulunmaktadır. Hem iş merkezi yoğunluğunun bu kadar fazla olması hem de bu yerleşimin eski olmasından kaynaklı, Şaşmaz’da pek çok arıza görülmektedir. Özellikle bölgede, su tesisatları konusunda oldukça yoğun şikayetler olduğu görülmektedir.

Bu sebeple su tesisatçısı Şaşmaz bölgesinde oldukça elzem bir meslek dalıdır. Şaşmaz tesisatçısı olarak Ankara Teknik Servisi, oldukça yoğun ve ekonomik hizmeti ile bu bölgedeki su tesisatı sıkıntılarını çözmektedir.

Şaşmaz Tesisatçı Su Sızıntısı

Şaşmaz bölgesinde en çok yaşanan tesisat sorunlarından biri su kaçaklarıdır. Su kaçağı olduğunu fark eden kişilerin bir an önce su tesisatı tamircisi aramaları gerekmektedir. Aksi takdirde sızan su birikir ve betonu rutubetlendirmeye ardından da çürütmeye başlar.

İşinde uzman firmalar su kaçaklarını teknolojik yöntemler ile tespit etmektedirler. İnsanların gözle göremeyeceği sızıntılar olabileceği gibi bu sızıntıları yalnızca teknolojik aletler ile tespit etmek mümkündür. Bu teknolojik aletlere yalnızca uzman tesisat ekipleri sahiptir.

Şaşmaz su tesisatçı Ankara Teknik Servisi, 7/24 tesisatçı aramalarına karşılık vererek kesintisiz hizmet sunmaktadır. Özellikle bölgede bulunan oto sanayicilerin su tesisatının çalışmasına oldukça ihtiyacı bulunmaktadır. Firma, işinde uzman ekibi sayesinde tesisat sıkıntılarını gün içinde çözebilmektedir.

Şaşmaz Tesisatçı Seçimi

Bölgedeki yoğunluğu kullanarak kaçak çalışma yapma gayretinde olan insanlar da görülmektedir. Ankara Teknik Servisi firması, bölge halkının bu tarz uğraşlara alet olmaması için çeşitli tavsiyeler vermektedir. Bu tavsiyeler şunlardır:

- Kişilerin başvuru yaptıkları firmaların bir bürosu ve bürolarında da vergi levhası olmalıdır.
- Firmaların son teknoloji ürünü cihazlara sahip olması gerekmektedir.
Bakım, onarım ya da teknik destek sağlanan ürünlere firmaların garanti vermesi gerekmektedir.
Tüm bu özelliklere sahip olan Ankara Şaşmaz tesisatçı hizmeti ile Ankara Teknik Servisi firması, müşterilerden aldığı geri dönüşler ile çalışmalarını daha da kaliteli hale getirmektedir.
Şaşmazda En İyi Tesisatçı
“Şaşmaz Tesisatçı olarak, pek çok tesisat işlerinizde en iyi hizmeti garanti kapsamımızda gerçekleştirerek sizlere sunuyoruz.
BATIKENT TESİSAT

Tesisattaki sınırlarımız birkaç alanla sınırlı değil. Aklınıza gelebilecek her türlü “sudan sebepler” ile ilgilenmekteyiz. Diğer tüm tesisat işlerimizi sizler için aşağıda bilgilerinize sunmuş bulunmaktayız.

Şaşmaz Tesisatçı İle Hizmetlerimiz

Şaşmaz civarında veya sanal ortamda tesisatçı veya su tesisatçısı aramanıza gerek kalmadan Şaşmaz su tesisat firmamızı arayabilir, profesyonel hizmetler isteyebilirsiniz. İşte hizmetlerimiz;

- Su sızıntılarının tespit edilip, tamir edilmesi
- Tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, klozet gibi atık sularda meydana gelen tıkanıklıkların açılması
- Doğalgaz ve kalorifer tesisatlarının yenilenmesi
- Klozet arıza, bakım, montaj ve onarım işleri
- Çeşme ve musluklarda meydana gelen arızaların tamiri
- Portatif klozet kurulumu ( Alaturka tuvaletin kırılmadan alafranga tuvalete çevrilmesi)
- Kalorifer peteklerinin bakımı ve temizliği
- Çamaşır ve bulaşık makinası yer değişimi
- Kollektör sistemi yenileme
- Pis su tesisatının yenilenmesi
- İş yeri ve fabrika tesisatı kurulumu
- Hava ve havalandırma tesisatı
- Donmuş su borularının açılması

ŞAŞMAZ SU TESİSATÇISI CEVAPLIYOR

ŞAŞMAZ SU TESİSATÇISI KİMDİR?

Şaşmaz Su tesisatçısı, ev ve iş yerlerinizde meydana gelen sıhhi tesisat arızalarınızı en iyi şekilde tamir eden kalifiye ustadır.

ŞAŞMAZ TESİSAT FİRMASI MESAİ SAATLERİ

Tesisat işine gönül veren firma olarak mesai saatlerimiz, 00.00 ile 23.59 aralıksız devam eder.

ŞAŞMAZ'DA NERELERE HİZMET VERİYORSUNUZ?

- Bahçekapı Mahallesi
- Oto Sanayi Sitesi
- Şeker Mahallesi
- Güvercinlik
- Jandarma Lojmanları
- Gersan Sanayi Sitesi
- Batıkent Çakırlar
- Batıkent
- Susuz
- Ostim

SU KAÇAK TESPİTİ NE İLE YAPILIYOR?

Temiz su kaçaklarında genellikle termal kamera ve akustik dinleme cihazları kullanmaktayız.

TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİNİ NE İLE YAPIYORSUNUZ?

Tuvalet, banyo, mutfak, klozet, lavabo ve kanalizasyon giderlerinde tıkanıklık açma robotları kullanmaktayız.

ŞAŞMAZ'DA TESİSATÇI NASIL BULUNUR?

Şaşmaz bölgesine en yakın tesisatçı olarak Batıkent civarında bulabilirsiniz. Şayet internet üzerinden araştırdığınızda alternatifi bol tesisat ustası ile karşılaşmanız mümkün.

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇIYOR MUSUNUZ?

Genellikle sık karşılaşılan tıkanıklıkların başında tuvalet tıkanıklığı gelmektedir. Özellikle Şaşmaz'da bulunan iş yerlerinde bu tür sorunlar oldukça fazladır. Pratik yöntemlerin en etkisiz kaldığı iş yeri tıkanıklarında kanal açma makinaları ile sorunsuz bir şekilde giderler açılmaktadır.

KOMBİ NEDEN SU EKSİLTİR?

Kombilerin su eksiltmesinin nedeni genellikle 2 türlüdür. Ya basınç tankıyla alakalı ya da su kaçağı ile alakalıdır.

HAFTA SONLARI ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?

Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız. Buna resmi tatiller ve bayram tatilleri de dahil.

ŞAŞMAZ SU TESİSATÇISI FİYATLARI

Su tesisatçısının fiyatları sabit değildir. Özellikle yapılacak işin durumu ve kullanılan malzemelerin derecesi fiyatın belirlenmesinde etkilidir.
Şaşmaz tesisatçı ile yaptırmış olduğunuz tüm tesisat işleriniz Batıkent Tesisat Servisi garanti kapsamı içerisindedir.. Bilgi ve teknik destek için bizlere günün herhangi bir saatinde ulaşabilirsiniz.