Serhat Mahallesi Tesisatçı 0 312 999 79 69

Ankara Batıkent tesisatçı hizmeti arayan müşterilerimiz için hizmetlerimizin sınırlarını her geçen gün daha da genişletiyoruz. Şimdi Batıkent Serhat Mahallesi tesisatçı hizmetimizle de Batıkent sıhhi tesisat hizmeti arayanların yanındayız. Su tesisatı konusunda elimizdeki son derece teknolojik imkanlar sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni sonuna kadar yapıyoruz. Bu yüzden Ankara Tesisat Servisi olarak;

- Sunduğumuz bakım ve tamir işlemleri son derece profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.
- Müşteri memnuniyetinin ilk öncelik olduğu işletmemiz Batıkent sıhhi tesisatçı aramalarında da bir numara olmayı hedeflemektedir.
- Hizmetlerimiz içerisinde tesisatınızla alakalı her türlü tamir ve bakım hizmeti bulunduğu için herhangi bir tesisat sorunu için bizleri tercih edebilirsiniz.

Batıkent Yenibatı Mahallesi Tesisatçı Seçimi

Su tesisatı işlemleri her ev için oldukça önemli bir noktadadır. Düzgün yapılmadığı takdirde hem evinizdeki konforu bozar hem de cüzdanınız için ekstra masraf oluşturur. Bundan dolayı su tesisatının düzgün bir şekilde yapılması gereklidir. Bu konuda dikkat edilecek bazı püf noktaları sizi daha sonrasında oluşacak ekstra masraflardan kurtarabilir. Örnek olarak mutfak bölgesinde yapılan tesisat çalışmaları genelde mutfağa koyulacak su isteyen makineler düşünülmeden yapılır. Ancak profesyonel bir tesisat hizmeti sayesinde bu konularda da destek alır ve buna göre tesisat döşemesi yaptırırsınız.

Banyo ve tuvalet için su tesisatınız iyi yapılmış olması en önemlisi diyebiliriz. Bu bölgelerde de kullandığınız elektronik eşyaları düşündüğümüzde yapılacak yanlış tesisat sonrası oluşacak sızıntılar geri dönülemez hasarlara sebep olabilir. Üstelik su taşması gibi olayların sıklıkla görülmesi banyo ve tuvaletteki tesisatın ne kadar iyi yapılması gerektiğinin bir başka göstergesidir. Ankara Tesisat Servisi olarak bizler bu konuda, tesisatların tamir ve bakımını en iyi şekilde yaparak bu sorunlardan en az şekilde hasar almanıza yardımcı oluyoruz.

Yenimahalle Batıkent Serhat Mahallesi 7/24 Su Tesisatçısı ile Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

- Sıhhi tesisat ve tamirat
- Pis su tesisatı
- Kanal açma ve tıkanıklık sorunları
- Petek bakımı ve temizliği
- Kombi bakımı
- Mekanik tesisat
- Klozet montajı ve tamirleri
- Su kaçağı bulma ve tamiri
- Klozet tıkanıklığı açma
- Ev su tesisatı yenileme
- Hela taşını klozete çevirme
- Su sızıntılarının tespiti
- Tuvalet açma
- Musluk ve çeşmelerin onarımı
Serhat Mahallesi Tesisatçısı Yenimahalle
“Yenimahalle ve Serhat mahallesi genelinde size en yakın tesisatçı ve su tesisatçı firması olarak, ivedi çözümler sunuyoruz. “
YENİMAHALLE TESİSAT SERVİSİ

Sorunlarınızı bizimle paylaşın!

TESİSATÇINIZ CEVAPLIYOR!

NOKTASAL SU KAÇAK TESPİTİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile su kaçağının tespiti noktasal olarak yapılmaktadır. Bu tür cihazlarımız ile ek masraf gerektirmeden kaçaklara daha net yaklaşıyoruz.

YENİMAHALLE SERHAT MAHALLESİ SU TESİSATÇISI NERELERDE HİZMET SUNMAKTADIR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

KLOZET SU KAÇIRIYORSA SORUN NE OLABİLİR?

Klozetlerde su kaçağının nedenleri, iç takım, fleks bağlantıları, ara musluklar, eksantrik veya da klozette meydana gelen çatlak su kaçağı belirtileridir.

EV SU TESİSATI YENİLEME İŞLEMİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Batıkent veya Yenimahalle civarlarında eski binalar oldukça fazladır. Bu bölgelerde tesisatlar demir borular ile yapıldığından dolayı zamanla paslanır ve çürümeye başlar. Bu durumlarda komple tesisat yenilenmesi ve demir boruların plastik borular ile değiştirilmesi çok önemlidir. Bu tür hizmet için keşif yapılıp bu doğrultu da da fiyatlandırılma yapılarak teklif sunulur.