Çakırlar Tesisatçı 0 312 999 79 69

Batıkent Çakırlar tesisatçı, hayatın farklı alanlarında su tesisatı sorunlarıyla karşılaşınca ihtiyaç duyduğumuz tamirat işleri için sınırsız hizmet sunmaktadır. 7/24 ulaşılabilen Ankara Tesisat ekipleri, kullanıcı ihtiyaçlarını en hızlı ve pratik şekilde çözümlemektedir. Batıkent Çakırlar su tesisatçısı, en yakın hizmet seçenekleri için bir telefon kadar yakınınızda!

Batıkent Çakırlar Su Tesisatı Arızaları

Su tesisatında sızıntı, boru patlamaları, paslanmalar, musluk arızaları gibi birçok sorun için Ankara Tesisat hizmetleri size en yakın sıhhi tesisatçı seçeneğini sunmaktadır. Özellikle acil arızalarda 7/24 hizmet sunan Çakırlar su tesisatçısı, ilk olarak kaliteli bir hizmet sunabilmek için arıza tespiti sağlamaktadır. Su tesisatında en çok görülen arızaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

- Tesisat sızıntıları ve zamana yayılan gizli su kaçakları,
- Daha önce su tesisatı döşenirken yapılan hatalar ve kusurlu montaj işlemleri,
- Uygun olmayan su borusu kullanımı,
- Kalitesiz boru kullanımı,
- Yüksek basınçtan kaynaklanan patlama ve yarıklar,
- Çok eski demir boruların paslanması ve çürümesi.

Batıkent Çakırlar Sıhhi Tesisatçı

Ankara Batıkent Çakırlar sıhhi tesisatçı ekiplerinin tamirat ve arıza tespit hizmetleri, teknolojik gelişmelerin sunduğu en kaliteli arıza tespit cihazlarıyla sağlanmaktadır. Arıza tespiti ve tamirat destekleri için 7/24 Ankara Tesisat ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Batıkent Çakırlar 7/24 Tesisatçı

Ankara Batıkent tesisatçı, 7/24 hizmet sunmaktadır. Batıkent ve Çakırlar çevresinde her türlü tesisat arızalarında ve acil durumlarda Ankara Tesisat ekiplerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çakırlar sıhhi tesisatçı hizmetleri için 0 312 999 79 69 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Batıkent Çakırlar Tesisatçı Fiyatları

Batıkent Çakırlar tesisatçı ekiplerimiz uygun fiyatlarla arıza tespiti ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Arızanın nedenleri ve kullanılan araçlara göre değişkenlik gösteren tesisatçı fiyatları, Ankara Tesisat ekipleri tarafından özenle belirlenmektedir. En uygun ve kaliteli su tesisat hizmetleri için 7/24 bize ulaşabilirsiniz

7/24 Su Tesisatı ve Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

- Su kaçağı tespiti ve tespit sonrası tamirat
- Tıkanıklık açma ve gider borularında meydana gelen sorunlar
- Klozet ile alakalı bakım, onarım ve montaj hizmetleri
- Musluk, çeşme ve montaj üstü ekipmanların tamiri
- Doğalgaz tesisatı ile ilgili ısıtma tesisatları
- Petek temizliği ve bakımları
- Ev su tesisatı ile alakalı yenileme işlemleri
- Fabrika ve üretim atölyeleri tesisatları
- Çamaşır, bulaşık makinalarının hat çekimi ve montaj işleri
- Donmuş su hatlarının açılması
“Batıkent genelinde size en yakın tesisat ustası olarak, bilgi ve teknik destek alabileceğiniz en iyi Batıkent firmasıyız . “
BATIKENT TESİSAT

Çok geniş bir alana sahip olan tesisatçılık ile ilgili soru ve sorunlarınıza dair merak ettikleriniz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

TESİSATÇI CEVAPLIYOR!

BATIKENT ÇAKIRLAR TESİSAT HİZMETLERİ HANGİ SEMTLERE VERİLİYOR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

TIKANIKLIK VEYA KANAL AÇMA İŞLERİ NE İLE YAPILIYOR?

Tıkalı giderleriniz özellikle tuvalet, banyo ve mutfak lavabosu, klozet, süzgeç gibi yerlerde pratik yöntemler tüketici tarafından denenir. Olumlu sonuç alınamadığında Batıkent kanal açma firması olarak, profesyonel bir şekilde kırıp dökmeden tıkanıklık açma robotları ile sorunlarınız giderilir. Bina ve alt yapı sorunlarında ise, tamamen cihazlar kullanılmaktadır.

BATIKENTTE SU KAÇAK TESPİTİ FİYATLARI NE KADAR?

Kırıp dökmeden tespit edilen su kaçakları termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Fiyatları taranacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Normal bir daire de 2021 tarihi itibariyle genellikle 250 TL tespit + tamirat olarak yapılmaktadır.

RESMİ TATİLLERDE ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?

Tesisatçılığın gecesi gündüzü olmadığı gibi, bayramı ve resmi tatili de yoktur. Bu nedenle severek yaptığımız bu işte nöbetçi tesisatçı sistemi ile Batıkent ve civar semtlere kesintisiz hizmet vermekteyiz