GERSAN SANAYİ SİTESİ SU TESİSATÇISI 0 312 999 79 69

Eviniz veya işyerleriniz için güvenilir, uygun fiyatlı ve pratik sıhhi tesisat arayışında iseniz doğru adrestesiniz! Gersan Sanayi Sitesi su tesisatçısı tüm su tesisatı ile ilgili bakım ve onarım işlemlerinize kesin çözümler sunmaktadır.Eskiyen ve yenilenmesi gereken tesisatlarda veya acil onarım gerektiren tesisatlarda uygun fiyatlı kesin çözümler sunuyoruz. Gersan sanayi sitesi tesisat ustası arayışınız bizlerle son buluyor! Tekrar bakım ve onarıma ihtiyaç duymayacak kesin çözümler için yanınızdayız.

Sıhhi tesisat problemlerinin çeşitli sebepleri olabilmektedir. Hiçbir sorun olmaması durumunda dahi sıhhi tesisatlar daha uzun ömürlü ve güvenli kullanım için bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak sıhhi tesisat onarım ve bakımı profesyonel müdahaleler gerektiren bir işlemdir. Aksi takdirde aynı veya benzer sorunların kısa süre sonra tekrar görüldüğünü fark edebilirsiniz.

Sizleri aynı sorunlarla karşı karşıya gelmekten kurtarmak için Gersan sıhhi tesisatçı olarak yanınızdayız. Tüm sıhhi tesisat bakım ve onarım işlemleriniz için ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara’nın her noktasına Gersan su tesisatçısı olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm acil durumlarda da endişelenmenize gerek yok! Hızlı bir şekilde adresinize ulaşarak sıhhi tesisat problemlerinizi pratik bir şekilde çözümlüyoruz.htiyaçlarınız için en yakın tesisatçı ekipleri, Ankara Tesisat farkıyla hizmetinizde. Günün her saatinde her türlü tesisat probleminiz için ulaşabileceğiniz Macunköy tesisat ustası imkanıyla firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Su sızmaları, musluk arızaları, tesisat dönüşümleri gibi işlemleriniz için 7/24 Gersan Sanayi Sitesi tesisat ekibimize ulaşabilirsiniz. Gersan Sanayi Sitesi sıhhi tesisat çalışmaları, hızlı ve pratik hizmet politikası sürdürmektedir.

Gersan Sanayi Sitesi Tesisatçı Fiyatları

Sıhhi tesisatınız beklenmedik bir durumda bir sorun çıkardıysa bu yeterince istenmeyen bir durumdur. Böyle bir durumda bir de sıhhi tesisatçıya yapacağınız fahiş ödemeleri düşünmemeniz için Gersansu tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel çözümlerimizi uygun fiyat politikamızla sunmaktayız. Üstelik tüm çözümlerimiz anlık kurtarıcılar değil kalıcı çözümlerdir. Fiyat politikamız;

- Mesafe,
- Bakım seçenekleri,
- Tesisat yenileme gibi farklı durum ve faktörlere göre belirlenmektedir.
Ancak seçeceğiniz hizmet ne olursa olsun daima avantajlı fiyatlarla profesyonel çözümlere ulaşacaksınız. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek bu avantajlı hizmetten yararlanabilirsiniz.
Tesisatçı Servis Ücretleri

GERSAN Su Tesisat ile 7/24 Su Tesisatı ve Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

- Su kaçağı ile alakalı sorunlar ve tamirleri
- Tuvalet Es sifon değişimi
- Klozet sifonu ve iç takımı değişimi
- Batarya ve muslukların tamiri
- Sıcak ve soğuk su tesisat hattı yenileme
- Kombi tesisatı arızaları
- Kalorifer tesisatı
- Şofben ve duşakabin montajı
- Termosifon Montajı
- Hava ve havalandırma tesisatları
- Fayans tamirleri
- Yer süzgeci onarımı
- Tuvalet ve lavabo, mutfak, banyo tıkanıklığı açma
- Islak zeminlerdeki derzlerin yenilenmesi
- Çamaşır ve bulaşık makinalarının montajı
“Gersan Sanayi Sitesi ve genelinde size en yakın sıhhi tesisatçı olarak, 24 saat hizmet veren en iyi Batıkent firmasıyız . “
BATIKENT SIHHİ TESİSATÇI
Tesisat dair aklınızdaki tüm soru ve sorunları bizimle paylaşıp, etkin çözümler alabilirsiniz.

AKLINIZDAKİ SORULAR?

GERSAN SANAYİ SİTESİ VE YAKINLARINDA EN İYİ SU TESİSATÇISI NASIL BULUNUR?

Referansı güçlü ve teknik donanıma sahip tesisat firmaları tercih etmelisiniz. Yakın tanıdıklarınızın tavsiye edeceği ustalar, işlerinizde en iyi çözüm üreten ustalardır. Bu şekilde tanıdığınız veya referans olacak bir dostunuz yok ise, kurumsal ve güçlü referansı olan firmaları tercih etmelisiniz.

GERSAN TESİSAT HİZMETLERİ HANGİ SEMTLERE VERİLİYOR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Macunköy
- Garsan Sanayi Sitesi
- İvedik OSB
- Şaşmaz
- Atisan
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi
- Batıkent Çakırlar

TUVALET AÇMA İŞLERİNDE ROBOT KULLANIYOR MUSUNUZ?

Sadece tuvalet açma işlerinde değil, lavabo, mutfak, klozet, banyo, kanalizasyon gibi bir çok tıkalı giderlerde kırıp dökmeden tıkanıklık açma makinaları kullanmaktayız.

GECE TESİSAT SERVİS HİZMETİNİZ VAR MI?

Nöbetçi tesisatçı sistemi ile 24 saat açık tesisatçı olarak hizmet sunmaktayız.