Batıkent Kentkoop Mahallesi Tesisatçı 0312 9997969

Tesisat ile ilgili yaşanabilecek problemlerin günlük hayatın akışını çok fazla etkilemesi sebebi ile hızla çözüme kavuşturulması önemlidir. Bu sebeple hem hızlı hem de kaliteli tesisatçı bulmak gerekiyor. Özellikle büyük şehirlerde hem kaliteli hem hızlı hem de güvenilir bir firma bulmak oldukça güçtür. Bu zorluğun farkında olan batikenttesisat.com olarak bizler, Ankara’nın hemen her yerine Batıkent Kentkoop Mahallesi Tesisatçı ünvanı ile hizmet götürüyoruz. Uzman kadromuz ile Batıkent gibi büyük semtlerde mahalle mahalle çalışmaktayız. Batıkent Kentkoop Mahallesi Tesisat ustası arayışında olanlar batikenttesisat.com ile güvenilir hizmetin tadını çıkarabilirler.

Farklı birçok noktada tecrübeli çalışan kadromuz ile tesisata ilişkin tüm problemleri anında sonlandırıyoruz. Bununla beraber sadece tamirat işlemleri değil kanal açma, doğalgaz tesisatı, petek temizleme ve korniş montajı gibi farklı birçok işlerde de hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda firmamız tarafından su tesisatına dair tüm işler de yapılmaktadır. Batıkent Kentkoop Mahallesi su tesisatçı hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz bizi 7 gün ve 24 saat açık olan iletişim kanallarımız ile arayabilir ve bilgi edinebilirler.

Batıkent Kentkoop Mahallesi Su Tesisatçısı

Batıkent’e bağlı Kentkoop mahallesi tesisatçı kadromuz alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü bir kadrodur. Hızlı çalışma prensibi ve problemlere getirdiği yeni nesil çözüm önerileri ile tüm tesisat işlerinizi kısa bir süre içinde yapmakta. Üstelik uzman çalışan kadromuza oldukça etkili ve son teknolojiye uygun ekipmanlarımız eşlik ediyor. Bu sayede her türlü ortamda tesisat işlemi yapılmaktadır. Hizmetlerimizi her an sizlere ulaştırmak için uzun çalışma saatlerine sahibiz. Aynı zamanda nöbetçi tesisatçı uygulaması ile kalan diğer tüm vakitlerde de ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz. Özetle tesisatçı firması olarak;

- Güvenilir,
- Hızlı,
- Her an ulaşılabilir,
- Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahibiz.
Siz de kolay bir şekilde güvenilir tesisat hizmeti almak istiyorsanız internet adresimizden ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile işlerinizi yaptırabilirsiniz.
Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Batıkent Kentkoop Mahallesi 7/24 Su Tesisatı ve Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

- Su kaçağı bulma ve kaçak sonrası tamirat
- Tıkanık giderme ve tıkalı kanal açma
- Klozet ve musluk tamiri
- Peteklerin bakımları ve temizleme işlemleri
- Kalorifer vanalarının montajı
- Komple daire tesisatı yenileme
- Alaturka tuvaletin alafranga tuvalete çevrilmesi
- Sıcak ve soğuk su hattı döşeme
- Atık su hatlarının yenilenmesi
- Temiz su borularında meydana gelen donmaların açılması
- Kat kaloriferi ve mobil tesisat kurulumu
“Batıkent Kentkoop Mahallesi genelinde size en yakın tesisat firması olarak, bizi dilediğiniz vakitte arayabilir, acil tesisat işlerinize çözüm bulabilirsiniz. “
BATIKENT TESİSAT SERVİSİ

Bize en acil durumlarda bile iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz ve gerekli teknik destek alabilirsiniz.

BATIKENT TESİSATÇI AÇIKLIYOR!

BATIKENTTE CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ YAPIYORUZ.

Genellikle su kaçaklarının yeri belli değildir ve eski usul yöntemler evin altını üstüne getiren ekstra masraflar açan bir yöntemdir. Günümüz teknolojisi ile yeni nesil cihazlar ise tam tersine  noktasal tespit yaparak, ekstra külfetten kurtaran çok modern bir yöntemdir. Batıkentte su kaçak sorunlarınızda yeni nesil cihazlarla hizmet almak için bize ulaşın.

BATIKENT KENTKOOP MAHALLESİ SU TESİSATÇISI NERELERDE HİZMET SUNMAKTADIR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

BATIKENT BÖLGESİ VE CİVARINDA TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİ SUNUYORUZ.

Tıkanıklık açma işlerini teknolojik robotlarımız ile kırıp dökmeden yapmaktayız. Klozet, tuvalet, lavabo, mutfak, banyo gibi tıkanıklığı zor giderlerde bize ulaşıp en iyi tıkanıklık açma hizmetleri alabilirsiniz.

BATIKENT KLOZET TAMİRCİSİ İLE KLOZET ARIZALARINIZ ANINDA GİDERİLİYOR.

İç takım, kapak, fleks bağlantılar, taharet çubuğu ve taharet musluğu gibi bir çok klozet arızanızda en iyi hizmetleri sunuyoruz.