Susuz Mahallesi Sıhhi Tesisatçı 0 312 999 79 69

Sıhhi Tesisatçı Yardımı

Arızalı tesisatınızı tamir ettirirken aradığınız uygun fiyat ve güvenilirlik mi? Tüm ihtiyaçlarınız ve sorularınız için yardıma hazırız.  Her ne olursa olsun herhangi bir sorunu çözmek için kapsamlı ve güvenilir bir hizmet sunmak için bizi arayınız. Susuz Mahallesi tesisatçılarımız profesyonel ve tamamen tecrübeli olduğundan, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamaktadır.

Tesisatçı mı Gerekli?

Su kaçağı meydana gelen ya da tıkalı bir tesisatla karşılaşırsanız doğal olarak bir tesisatçı çağırmaları gerektiğini düşünürsünüz. Bu oldukça dramatik bir resim olsa da, biz her türlü senaryoda tesisat işlerinizde yardımcı olmaya büyük önem veririz.

Su Sızıntısı Tamiri

Su sızdığında duvar ve eşyalarınız zarar görerek durum pahallıya mal olabilir. Bu, görülmesi kolay bir yerde meydana gelirse, hızlı bir şekilde önlem alırsınız. Ancak su sızıntısı görünmüyorsa ne olabilir? Sızıntıyı göremezseniz bu sizin için neye malolur? Eviniz, ya da  işyerinizde bir su sızıntınız olduğundan şüpheleniyorsanız hemen bizimle iletişim kurunuz..
“Yenimahalle Susuz mahallesi ve civar semtlerde en acil tesisat işlerinizde bir telefon kadar en yakın su tesisatçısıyız.. “
BATIKENT TESİSAT SERVİSİ

Her türlü arıza ve tamir işlerinizde bizden gerekli hizmeti alabilirsiniz..
Susuz Mahallesi En Yakın Tesisatçısı

MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA İŞLERİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Ev ve işyerlerinde tıkalı giderlerin açılmasında en son sistem tıkanıklık açma cihazları kullanmaktayız.

SUSUZ MAHALLESİ SU TESİSATÇISI NERELERDE HİZMET SUNMAKTADIR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

KLOZET SU KAÇIRIYORSA NE YAPMALIYIM?

Klozet su kaçakları sorunları genellikle rezervuar bağlantı noktalarından ya da iç takımdan kaynaklanır. Problem rezervuar iç takımıyla ilgiliyse yenisiyle değiştirilir. Ancak su kaçağı tam olarak nerede, önce onun tespit edilmesi gerekir.

TÜM MEKANIN TEMİZ SU TESİSATI YENİLENMESİ NE KADAR TUTAR?

Ev su tesisatı yenilenme işlerinde fiyat verilirken tesisatın nerelerden geçtiği ve kırımları dikkate alınır. Kullanılacak malzemelerin eder değerleri de fiyat belirlenmesi açısından etkendir. Tesisat yenileme işlemlerinde keşif ücreti alınmamaktadır.