BATIKENT TURGUT ÖZAL MAHALLESİ TESİSATÇI 0 312 999 79 69

Günlük hayat için en vazgeçilmez şey nedir diye sorsak çoğu zaman akıllara en son gelecek şey su olacaktır. Lakin ev ya da iş yerlerinizde yaşanabilecek suya bağlı tesisat arızaları bu konuda destek almanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Yıllardır faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Batıkent Turgut Özal Mahallesi tesisatçı ekibimiz tüm Ankara genelinde hizmetlerine devam ediyor!

Aniden ortaya çıkan ve zamanında müdahale edilmezse can sıkan tesisat problemleri çoğu kişinin dert yandığı konulardan biridir. Özellikle de günün ilerleyen saatlerinde fark edilen ve kapı kapı tesisatçı aramanıza neden olan bu sorunlarda artık tek bir telefon kadar uzağınızdayız. Günlük hayatın akışını sekteye uğratan her türlü tesisat probleminde sizlere destek verecek tesisatçı Batıkent saha ekiplerimize hemen şimdi iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Batıkent Turgut Özal Mahallesi Sıhhi Tesisatçı

Ankara’nın en gözde bölgelerinde hizmet veren firmamız, Turgut Özal Mahallesi’nde sürdürdüğü tesisat hizmetlerine her geçen gün profesyonelliğini eklemeye devam ediyor. Müşterilerinin her türlü sıhhi tesisat problemi ve isteğine aynı önemle yaklaşan firmamız hizmet yelpazesinde çeşitliliğe de önem veriyor. Günün her saatinde çekinmeden ulaşabildiğiniz Batıkent Turgut Özal Mahallesi su tesisatçısı ekiplerimiz faaliyetlerinde sıkı prensiplerle ilerliyor. Diğer firmalara göre gelişmiş ekipmanlarla çalışan ekiplerimizi tercih etmek size şu faydaları sağlayacaktır:

- Son teknoloji, gelişmiş ve güvenli cihazlarla anında arıza tespit,
- Günün her saatinde Ankara’nın hemen hemen her bölgesinden ekip talep etmek,
- Alanının en iyi tesisat ustalarından dakikalar içerisinde sorun kaynağına ulaşmak,
- Firmamızın her müşterisinin bütçesini göz önüne alarak sunduğu Batıkent Turgut Özal Mahallesi tesisatçı fiyatları ile uyguna arızaların -giderilmesi.
Ankara’nın en güvenilir ve sorunsuz arıza giderim hizmetlerini sunan firmamızdan sizlerde destek almak istiyorsanız günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın, erken fark edilen her su arızası dakikalar içerisinde çözüme kavuşarak bütçenizi de sizi de üzmez!

Batıkent 7/24 Su Tesisatı ve Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

- Sıcak su ve soğuk su tesisatı yenileme
- Kalorifer ve doğalgaz tesisatı
- Atık su tesisatı
- Havalandırma tesisatı
- Tesisat kurulumu ve döşeme
- Klozet flekslerin değişimi
- İç takım ve rezervuar tamiri
- Batarya ve musluk tamiri, montajı
- Su kaçaklarının oanrılması
- Lavabo açma ve gider tamiri
- Peteklerin kontrolü ve temizliği
- Yağmur iniş boruların değişimi
- Tüm sıhhi tesisat işleri
“Batıkent ve Yenimahalle genelinde  en yakın tesisatçı ustası olarak, heran bizlerden destek alabilirsiniz. “
BATIKENT SU TESİSAT SERVİSİ
Büyük bir kitleye sahip olan tesisatçılık ile ilgili soru ve sorunlarınıza dair merak ettikleriniz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ TESİSATÇISI CEVAPLIYOR!

BATIKENT TURGUT ÖZAL MAHALLESİNDE SU KAÇAK TESPİTİ NE KADAR?

Kırıp dökmeden noktasal tespit ile su kaçak bulma işlerinde fiyatlar taranacak alanın boyutuna göre fiyatlar değişmektedir.

TURGUT ÖZAL MAHALLESİ TESİSAT HİZMETLERİ NERELERDE VERİLİYOR?

Bölgelerimiz
- Yenimahalle
- Demetevler
- Ostim
- Gimat
- Ergazi
- Macunköy
- Gersan Sanayi Sitesi
- Şaşmaz
- Keresteciler
- Batıkent Bölge
- Batıkent İnönü Mahallesi
- Batıkent Kardelen Mahallesi
- Batıkent Uğur Mumcu Mahallesi
- Batıkent Batısitesi Mahallesi
- Batıkent Kentkoop Mahallesi
- Batıkent Yenibatı Mahallesi
- Batıkent Serhat Mahallesi
- Batıkent Turgut Özal Mahallesi
- Batıkent İlkyerleşim Mahallesi
- Ragıp Tüzün Mahallesi

TIKANIKLIK VEYA KANAL AÇMA İŞLERİ NE İLE YAPILIYOR?

Tıkalı giderleriniz özellikle tuvalet, banyo ve mutfak lavabosu, klozet, süzgeç gibi yerlerde pratik yöntemler tüketici tarafından denenir. Olumlu sonuç alınamadığında Batıkent kanal açma firması olarak, profesyonel bir şekilde kırıp dökmeden tıkanıklık açma robotları ile sorunlarınız giderilir. Bina ve alt yapı sorunlarında ise, tamamen cihazlar kullanılmaktadır.

RESMİ TATİLLERDE ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?

Tesisatçılığın gecesi gündüzü olmadığı gibi, bayramı ve resmi tatili de yoktur. Bu nedenle severek yaptığımız bu işte nöbetçi tesisatçı sistemi ile Batıkent ve civar semtlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.