Demetevler Tesisatçı 0 312 999 79 69

Demetevler tesisatçı ile iletişime geçmeden önce iyi bir analiz yapmanız lazım. Herhangi bir eşya alırken nasıl ki araştırma içerisindeyseniz, ev ve iş yerleriniz için de en iyi Demetevler su tesisatçısı ile çalışmalısınız.
Kentsel dönüşüme en uygun bölge olarak Demetevler mahallesi seçilmiştir., Eski yapıların oldukça fazla olması bu bölgenin pilot bölge olmasında en önemli etkendir. Halen eski demir boruların kullanılıyor olması da sık sık tesisat arızaları ile karşı karşıya kalmamıza sebeptir.
Bu bölge de ev sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle su tesisatını kontrol etmelisiniz. Eski yapıların tesisatları ilerleyen zamanlarda sizlere sorun yaratacaktır. Ev tercihinizde bilir kişi olarak alanında çok iyi bir tesisatçı ile analiz yapmanız sizin menfaatinizedir. Tesisatçının fikirleri sızın doğru tercih yapmanıza olanak sağlar.
“Demetevler Tesisatçı olarak, sizlere doğru tespit ve analizlerde bulunarak doğru kararlar almanıza yardımcı olmaktayız. “
BATIKENT TESİSATÇI
Demetevler Profesyonal Tesisatçı
Tesisatçının alanı o kadar fazladır ki sadece musluk ve çeşmeden ibaret değildir. Atık su tesisatından, temiz su tesisatı yenileme işine kadar, su kaçağı tespitinden klozet tamirlerine kadar birden fazla alanda hizmet vermektedir.

DEMETEVLER TESİSATÇI İLE DİĞER HİZMETLER

Yakın çevrenizde veya internet ortamında dolaşarak,su tesisat ustası aramınıza gerek kalmadan Demetevler su tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel hizmetler sunan ve en çok servis istenen tesisat hizmetlerimizi sizin için sıraladık.
- Su kaçağının tespiti ve tamir edilmesi
- Tıkalı giderlerin ( Tuvalet, banyo, mutfak, klozet, lavabo ) kırıp dökülmeden açılması
- Isıtma tesisatı sorunları ve tamiri
- Klozette meydana gelen arızalar ve tamiri
- Çeşme, musluk, batarya gibi suya yön veren armatürlerin bakımı ve tamiri
- Pratik klozet kurulumu ( Alaturka tuvaletin kırılmadan alafranga tuvalete çevrilmesi)
- Kalorifer peteklerinin bakımı ve temizliği
- Çamaşır ve bulaşık makinası yer kurulumu, montajı
- Bina kollektör sisteminin yeniden yapılması
- Atık su tesisatının yenilenmesi
- Ocak dönüşümü ve TSE 14800’e uyumlu çelik doğalgaz hortumunun bağlanması
- Donmuş su borularının açılması

DEMETEVLER TESİSATÇIYA SORULAR

DEMETEVLER SU TESİSATÇISI KİMDİR?

Demetevler Su tesisatçısı, yaşam alanlarınızda meydana gelen sıhhi tesisat arızalarınızın giderilmesini sağlayan en yakın tesisatçı dostunuzdur

DEMETEVLER TESİSAT FİRMASININ HİZMET SAATLERİ

Hizmet sektöründe çalışıyorsanız, kesintisiz hizmet sunmak zorundasınız. Bu işe gönül vermiş bir firma olarak, 7/24 acil tesisatçı hizmet anlayışı ile 24 saat hizmet vermekteyiz.

DEMETEVLERDE NERELERE HİZMET VERİYORSUNUZ?

- Demetgül Mahallesi
- Güzelyaka Mahallesi
- Barış Mahallesi
- Ragıp Tüzün
- Gayret Mahallesi
- Kayalar Mahallesi
- Güzelevler
- Yenimahalle
- Yeniçağ
- Yeşilevler
- Mehmet Akif Ersoy
- Demet Özevler
- Şentepe
- Işınlar
- Pamuklar
- Atatürk Orman Çiftliği
- Yahyalar
- Karşıyaka
- Çiğdemtepe

SU KAÇAĞI TESPİTİNİ NE İLE YAPIYORSUNUZ?

Bir tesisatçının en değerli mal varlığı tesisat takımlarıdır. "Alet yapar el övünür." Alet ve takımlarının nasıl kullanıldığını bilmekte ustalıktır.

Su kaçağı gibi en önemli tesisat sorunlarında termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile % 99 gibi bir oranda noktasal tespit yapılmaktadır.

TIKALI GİDERLERİ NE İLE AÇIYORSUNUZ?

kanıklık sorunu oldukça ciddi bir konudur ve ihmale gelmez. Tıkanmaz düşüncesi ile atılan katı atıklar sizi olmadık anlarda sıkıntıya sokabilir. Tıkanıklık açma yöntemleri ile kesin sonuç alınamayan durumlarda Demetevler Tıkanıklık Açma Firması olarak, robotlar ( tıkanıklık açma makinaları) ile açmaktayız.Kırıp dökülme olmadan sorunsuz bir şekilde net sonuçlar alınmaktadır.

DEMETEVLER'DE İYİ BİR TESİSATÇI NASIL BULUNUR?

Demetevler'de yabancı iseniz ve size iyi bir tesisat ustası lazım ise, yakın çevrenizden referanslı bir sıhhi tesisatçı temin edebilirsiniz. Size referans olacak birileri yok ise, internet ortamından hakkında olumlu yorumlar yapılmış ve kurumsal kimliğe sahip tesisat firmalarını tercih etmenizi öneririz.

ALATURKA TUVALETİ ALAFRANGA TUVALETE ÇEVİRMEK

Genellikle kiracıların geçici bedensel rahatsızlığı ve yaşlı bireylerin en çok tercih ettiği sistemdir. Bu sistem sayesinde tuvalette herhangi bir kırıp dökme işlemi olmadan pratik bir şekilde klozet montajı gerçekleştirilmektedir. 300 kg ağırlık taşıma kapasiteli olan klozet aparatı Baykan Makinanın patentli ürünüdür.

Herhangi bir tıkanma ve koku gibi olumsuz bir etkisi yoktur. Dört tarafında bulunan delikler sayesinde tuvalet zemininizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 

NÖBETÇİ TESİSATÇI - 7/24 SIHHİ TESİSAT

Özellikle istenmedik anlarda meydana gelen su arızaları için telaş etmenize gerek yok! 7/24 hizmet sunan tesisat firmaları sizler için acil tesisatçı servisi yönlendirmektedir. Sistemli ve programlı çalışan bu güzel hizmet Yenimahalle ve civar semtlerinde oldukça başarılıdır.

PAZAR GÜNLERİ VE RESMİ TATİLLERDE ÇALIŞIYOR MUSNUZ?

Resmi tatillerde, bayramlarda, ve özellikle pazar günlerinde açık tesisatçı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

DEMETEVLER SU TESİSATÇISI FİYATLARI

Herhangi bir su tesisatı, kanal açma, su kaçağı veya tesisat döşemesi gibi işlerde fiyatlar net bir şekilde ortaya çıkmaz. Yapılan işin niteliği ve kullanılan malzemelerin kalite cinsi net fiyatlandırma da en önemli faktörlerdir.
Demetevler tesisatçı ile tüm tesisat işlerimiz Batıkent Tesisat Servisi güvencesindedir. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.